KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15889218

nr 1588 9218

Oidentifierad konstnär. Signerad, Musikanter, oramad. Olja på duk, 60x90 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 december 2023
kl 18:46:16